KURUMSAL

Biz Kimiz

GlassTech Refractory'yi Tanıyın

Cam sektörü, Türkiye’nin hızlı büyüyen ve sürekli gelişen endüstrilerinin başında gelmektedir. Glasstech Fırın Refrakter Çelik İnşaat Sanayi A.Ş. şirketi, profesyonel bir çalışma anlayışı ve güncel üretim teknolojileri ile sektöre değer katmak amacıyla, Zazalar İnşaat’ın Kurucu Ortağı Hasan Zaza ve çocukları Altan Zaza, İpek Zaza Çetin tarafından kurulmuştur. Hasan Zaza refrakter fırın kurulumunun öncülerinden olup, sektöre sayısız refrakter ustası yetiştirmiş ve refrakter montajı konusunda halen kullanılan çoğu tekniği geliştirmiştir. Her iki konuda da büyük tecrübesi olan Hasan Zaza’nın yetiştirdiği ustalar, bugün halen refrakter sektöründe değerli çalışmalara imza atmaktadır. Çekirdekten yetişen biri olarak, çalışmaları ve profesyonel iş disiplini halen GlassTech Refractory bünyesinde kendini göstermektedir.

00


Mutlu Müşteri
GlassTech Refractory olarak, sahip olduğumuz bu mirası daha da geliştirmeyi hedef edindik. Bu sayede yurt içinde sektörün öncü markalarından biri olduk ve bundan dolayı yurt dışında da ülkemizi temsil ettiğimiz birçok projeye imza atma şansına sahip olduk. Bir marka olmanın önemini biliyoruz, enerjimizi ve kaynaklarımızı tamamen cam ergitme fırınlarına fokus olarak kullanıyoruz. Bu uzmanlık sayesinde, ulusal ve uluslararası tamamlayıcı iş ortaklarıyla sektörün ilerlemesi ve devamlılığının sağlanması konusu önceliğimiz içinde yer almaktadır. Nitekim günümüzde cam fırını dendiği zaman akla ilk gelen markalardan birinin GlassTech Refractory olması da bu özverili çalışmaların eseridir.

GlassTech Refractory olarak, Türkiye’de cam sanayiinin gelişimine katkı sağlayacak projelerin üst düzey teknolojiler ile hayata geçirilmesi noktasında üzerine düşen bir görevimiz olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda üretim ve uygulama sürecimiz, yüksek verimliliğin sağlanması ve güncel teknolojilerin kullanılması ilkeleri ışığında yürütülmektedir. Cam sanayisini yakından tanıyor, gelişimini takip ediyoruz. GlassTech Refractory olarak, yılların getirdiği tecrübe sayesinde bu sektörün ihtiyaçlarına en modern çözümleri sunuyoruz. Bu doğrultuda, Türkiye’nin ve Dünya’nın lider cam markaları ile çalışma şansına sahip olmaktan dolayı gururluyuz.

00

Yıllık Tecrübe

00

Mutlu Müşteri

00

Tamamlanmış Proje

00

Ekip Toplamı
about

Bizi Tanıyın

GlassTech Refractory genel olarak, bu hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır:

  • Fırın Montaj
  • Fırın Demontaj
  • Sıcak Ve Soğuk Tamir
  • Camdan Cama
  • Atrampaj
  • Çelik Uygulama
  • Geri Dönüşüm
  • Termal Fırın Temizliği
  • Cam Kırıkları ile Fırın Besleme

23

Yıllık
Tecrübe

Bizi Tanımak İster Misiniz?

Bizi arayın tanışalım ve hemen bir tanışma toplantısı yapalım ne dersiniz?

Detaylı Bilgi

Başarı Hikayelerimizi İnceleyin

Başarı hikayelerimizi inceleyip detaylı olarak neler yaptığımızı görebilirsiniz.

Detaylı Bilgi