HİZMETLERİMİZ

Cam Fırınları Çelik Konstrüksiyon İmalat ve Montaj

Cam fırınları çelik konstrüksiyon imalatı ve uygulaması, özel uzmanlık gerektiren bir konudur. Çelik konstrüksiyon, fırının temel destekleyici yapısı olacak ve gerek kullanım ömründe, gerekse de verimliliğinde doğrudan etkili olacaktır. Bu nedenle projesinin doğru çizilmesi ve imalat ile montajının da yine projeye uygun şekilde gerçekleştirilmesi büyük önem taşımaktadır. 

GlassTech Refractory; dünya çapında tanınan ve sektör lideri firmalar tarafından çizilen projeleri, uzman ekibi ile birlikte kendi bünyesinde üretmektedir. Proje ekibimiz, düzenli olarak üretim safhasını denetlemekte ve kalite kontrolünden sonra çelik konstrüksiyonlar montaj yapılacak fabrikalara gönderilmektedir. Montaj ise, yine uzman ekibimizce gerçekleştirilmektedir.

GlassTech Refractory, cam fırınları çelik konstrüksiyon imalat ve montajı konusunda yirmi yıllık bir deneyime ve uzmanlığa sahiptir. Düzcam (float line) fırın ve banyo (tinbath), cam ambalaj (container glass) fırınları ve züccaciye (tableware) fırınları çelik konstrüksiyon işleri, belirlenen proje ölçülerine göre imal edilmekte ve montajları gerçekleştirilmektedir. Düzcam fırın ve banyo çelik imalatı, gerçek bir uzmanlık gerektiren bir alandır. GlassTech Refractory; düz cam ergitme fırını (melting furnace), boyun (waist) ve dinlendirme (working end) çelik konstrüksiyon ve kasalarının imalatı ile, yine düzcam banyo (tin bath) taban kasası (bottom line casing) ve banyo roof casing ve bath support steel imalat ve montajını titizlikle gerçekleştirmektedir. Cam ambalaj ve züccaciye fırınları çelik konstrüksiyon imalat ve montajı da bu bağlamda projeye uygun bir şekilde tamamlanmaktadır.

GlassTech Refractory, Cam fırınları çelik konstrüksiyon imalat ve montaj hizmetini gerek yurt içinde ve gerekse de yurt dışında sunmaktadır. Rusya, Güney Afrika, Brezilya ve Afrika; bugüne dek düz cam ve cam ambalaj fırını projelerinde çelik konstrüksiyonları ihraç ettiğimiz ülkeler arasındadır. 

Bizi Tanımak İster Misiniz?

Bizi arayın tanışalım ve hemen bir tanışma toplantısı yapalım ne dersiniz?

Detaylı Bilgi

Başarı Hikayelerimizi İnceleyin

Başarı hikayelerimizi inceleyip detaylı olarak neler yaptığımızı görebilirsiniz.

Detaylı Bilgi