HİZMETLERİMİZ

Fırın Montaj

Cam Ergitme Fırını refrakter örüm işlemleri, GlassTech Refractory olarak özel uzmanlık alanımızdır. Cam Ergitme Fırınlarında refrakter projesi ve uygulaması, büyük bir titizlik ile gerçekleştirmesi gereken hassas işlemlerdir. İhtiyaçlarınıza uygun refrakter malzemelerin tespit edilmesi, en ideal yalıtım malzemesi ile buna uygun harcın bulunması ve fırının hassas ölçümlemeler ile örülmesi, kullanım ömrünü doğrudan etkileyen hususlar arasındadır. Fırın örülürken ısı kaybı mümkün olduğu kadar engellenmeli, gereksiz ısı birikimlerinin önüne geçilmeli, fırında en çok ısınan bölgeler tespit edilerek, gerektiğinde bu bölgelere özel işlemler uygulanmalıdır. Tüm bunlar, GlassTech Refractory profesyonelliğini ve deneyimini gerektiren hususlardır.

Cam Ergitme Fırını refrakter örüm işlemleri, bu tip hassas bir uygulama sonrasında işletmenize üretim maliyetleri anlamında büyük oranda tasarruf ettirecektir. Zira ısı kaybının engellenmesi, fırının çalışırken daha az enerji tüketmesini sağlayacaktır. Aynı şekilde daha hızlı ısınacak ve arzu edilen sıcaklığa çok daha çabuk ulaşacaktır. Refrakter örüm işleminin titizlikle yapılması ve uygun malzemelerin kullanılması ise, fırın ömrünü doğrudan uzatacak, onarım masraflarını düşürecektir. Ne tip bir fırına ihtiyacınız olursa olsun, GlassTech Refractory sizlere en kaliteli malzemeler ile en deneyimli refrakter ustalarını sunmaktadır. Araştırmalar, imalat safhası gerektiği gibi yapılan fırınlarda enerji kaçaklarının %50’den daha fazla bir orana kadar engellendiğini göstermektedir. Bu oran, günlük ve yıllık çalışma süreleri ile kıyaslandığında büyük bir enerji tasarrufu yapacağınız anlamına gelmektedir.

Aynı şekilde, kurulumu gereken titizlikte yapılan fırınların onarıma da daha az ihtiyacı olacaktır. Bu da, uzun vadede onarım masraflarının azalması anlamına gelmektedir. Elbette, refrakter fırın periyodik bakımlarını da aksatmadan gerçekleştirmeniz büyük önem taşımaktadır. GlassTech Refractory, deneyimli ekibiyle projelerinizi doğru bir şekilde uygulamaya koyar ve bunu kalite ve güvenlikten ödün vermeden yapar. İmalat safhasındaki hataların ortadan kaldırılması, alacağınız verimin artmasını da sağlar. İşletme maliyetleriniz düşer, üretiminiz artar ve yine üretime gereksiz yere ara verme zorunluluğu da yaşanmaz. Türkiye’nin en önemli firmalarının neredeyse tamamı için Cam Ergitme Fırını (düz cam, cam ambalaj, cam ev eşyası fırınları) refrakter örüm projelerini gerçekleştiren GlassTech Refractory, sizin işletmenize de değer katmaya hazırdır. 

Bizi Tanımak İster Misiniz?

Bizi arayın tanışalım ve hemen bir tanışma toplantısı yapalım ne dersiniz?

Detaylı Bilgi

Başarı Hikayelerimizi İnceleyin

Başarı hikayelerimizi inceleyip detaylı olarak neler yaptığımızı görebilirsiniz.

Detaylı Bilgi