KOBİ ÇÖZÜMLERİ

Cam Fırın Danışmanlık

Cam Ergitme Fırınları için kullanım ömrü ve verimlilik; proje çiziminden imalata, ilk ısıtmasından bakım ve onarımına kadar uzanan geniş bir sürece tabidir. Bu sürecin her aşamasında titizlikle hareket etmek, elde edilen sonucun kalitesini artıracaktır. Refrakter fırınlar sürekli çalışmaları ve uzun ömürlü olmaları hedeflenen ünitelerdir. Bu nedenle; plan, proje, malzeme temini, refrakter montaj ve atrampaj işlemlerinin hepsi de ayrı ayrı önem taşımaktadır. 

Bir işletme, ciddi bir kaynak ayırarak tüm bu süreci kendi başına yönetebilir. Bununla beraber, hem teknik anlamda işin gerektirdiği hassas uygulama hem de bir çok paydaşın birbirleri ile koordineli çalışmasını sağlayacak düzenleme özellikle orta boy işletmeler için kontrolü zor ve maliyetli bir süreçtir. Bu bağlamda, GlassTech Refractory size danışmanlık sağlayarak, koordinasyon, teknik uygulama, malzeme tedarik planlaması, devreye alma gibi konularda denetimleri yapar, size profesyonel bir gözle rapor eder, olan ve oluşabilecek aksaklıkları riskleri de göz önüne alarak önceden haber verir. 

Yeni kurulan bir işletmenin yaşayabileceği, üretim başlayana kadar olan sıkıntıların farkında olarak Glasstech Refractory sorumluluktan kaçmadan, sürecin başından sonuna kadar planlamaya dahil olur, tedarikçilerin gecikmemesini sağlar, teknik personelleriyle kalite kontrollerini süreç dahilinde yapar. Bu sayede projeniz hem zamanında sonuçlanır, hem de uzun ömürlü ve ekonomik bir yatırım yapılmış olur.     

Refrakter danışmanlık, yukarıda kısaca izah ettiğimiz tüm sürecin baştan sona denetlenmesi, yönetilmesi ve rapor edilmesi işidir. Diğer bir deyişle, refrakter danışmanlık hizmeti plan aşamasından başlayıp fırın atrampaj işlemine dek uzanan geniş bir sürecin netleme yönetme rapor etme yönetilmesidir. Refrakter danışmanlık hizmetini sunan firma, kelimenin tam anlamıyla anahtar teslim bir iş gerçekleştirmektedir. Zira projenin sonunda, işletme doğrudan üretime geçecektir. Bu tercih, beraberinde büyük avantajlar getirmektedir. Her şeyden önce, uzmanlığı bu olan bir firmanın sunacağı refrakter danışmanlık hizmeti, çok daha hızlı ilerleyen bir proje anlamına gelecektir. Uzman ekipler ile çalışılacağı için de, elde edilen sonucun kalitesi ve verimliliği, son derece yüksek olacaktır.

Bizi Tanımak İster Misiniz?

Bizi arayın tanışalım ve hemen bir tanışma toplantısı yapalım ne dersiniz?

Detaylı Bilgi

Başarı Hikayelerimizi İnceleyin

Başarı hikayelerimizi inceleyip detaylı olarak neler yaptığımızı görebilirsiniz.

Detaylı Bilgi