ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLER

Soda Fırınları

Soda fırınları, çalışma prensibi bakımından tuz fırınları ile benzerlik gösteren ünitelerdir. Seramik endüstrisinde sıklıkla kullanılan bir fırın çeşididir. Sodyum bikarbonatı yüksek sıcaklık (1.280 C) altında gaza dönüştürmek amacıyla kullanılırlar. Gaz haline dönüşen sodyum bikarbonat, homojenik bir şekilde seramik yüzeylere nüfuz edecek, böylelikle çeşitli renklerde artistik sır oluşumu gerçekleşecektir. Soda fırınları, farklı sodyum çeşitlerini gaz haline dönüştürmek amacıyla da kullanılabilirler.

Soda fırınları, çok değişik sektörlerde kullanım alanı olan ünitelerdir. Bu durum, sodanın kullanım çeşitliliğinden kaynaklanmaktadır. Soda; gıdadan haşere kontrolüne, yangın söndürücülerden temizliğe kadar çok geniş kullanımı olan bir materyaldir. Alüminyum ürünlerin temizliğinde kullanılması da mümkündür.

GlassTech Refractory; soda fırınları refrakter montaj, refrakter demontaj, atrampaj, sıcak tamir, çelik konstrüksiyon imalat ve montajı hizmetlerini kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Uzman ekibimiz ve özel ekipmanlarımız sayesinde, tüm işlemler planlamalara göre  tamamlanmakta ve hızlı bir şekilde üretime başlamanız mümkün olmaktadır. Soda fırını refrakter örüm ve refrakter söküm işlerinde gösterdiğimiz titizlik, fırınınızın kullanım ömrünü ve verimliliğini artırmaktadır.

Bizi Tanımak İster Misiniz?

Bizi arayın tanışalım ve hemen bir tanışma toplantısı yapalım ne dersiniz?

Detaylı Bilgi

Başarı Hikayelerimizi İnceleyin

Başarı hikayelerimizi inceleyip detaylı olarak neler yaptığımızı görebilirsiniz.

Detaylı Bilgi