BAŞARI HİKAYELERİMİZ

yenisehir-kapak
Şişe Fırını

Yenişehir, Türkiye

Şişecam Acs Yenişehir C Fırını


  • Müşteri: Şişecam
  • Yer: Yenişehir, Türkiye
  • Proje Tipi: Refrakter Söküm, Örüm, Atrampaj ve Cam Akıtma İşlemleri (Glass-to-Glass)
  • Proje Yılı: 2020
  • Fırın Tipi: Şişe Fırını
  • Fırın Kapasitesi: 500 ton/gün

Şişecam’da, delme ve cam akıtma işleri her zaman kendi çatıları altındaki ekipler tarafından gerçekleştirilir. Bu projede ilk defa delme ve cam akıtma hizmeti için Şişecam yüklenici talep etmiştir.

Birçok sıkıntının yaşandığı bu projede, ilk olarak söküm süreci zorlayıcı koşullar altında gerçekleşti.Fırınların lojistik olarak konumları ve tahliye alanları çok önemlidir. Yenişehir fabrikasında fırının tam orta alanda yer alması tahliye işlemini her ne kadar zorlaştırsa da ekibimizin tecrübeleri ve özverisi ile demontaj işlemini sorunsuzca gerçekleştirdik.

İlk başta hedeflenen camdan cama iş süresi 60 gün belirlenmişti. Fakat bütün dünyada patlak veren pandemi nedeni ile malzemelerin ulaşması iki hafta gecikti. Bu sebeple 37 gün olarak belirtilen örüm süresini Şişecam'ın talepleri doğrultusunda ekstra ekip getirerek ve fazla mesailer ile 25 gün içerisinde tamamladık. Bu şekilde, bizden kaynaklı olmasa da, iki hafta malzeme olmayışının açığını kapatarak hedeflenen sürede işi teslim etmeyi başardık. 

Pandemi koşullarında gerçekleştirdiğimiz bu ilk proje, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyularak ve hijyen koşulları tamamen sağlanarak teslim edilmiştir.

Bizi Tanımak İster Misiniz?

Bizi arayın tanışalım ve hemen bir tanışma toplantısı yapalım ne dersiniz?

Detaylı Bilgi

Başarı Hikayelerimizi İnceleyin

Başarı hikayelerimizi inceleyip detaylı olarak neler yaptığımızı görebilirsiniz.

Detaylı Bilgi